Stáhněte si e-book

Výměna starých střešních oken je snadnější, než si myslíte. Zajímá vás, jaké výhody má nové střešní okno nebo jak si jej správně vybrat? Chcete zjistit,jaké jsou způsoby výměny okna? V našem e-booku najdete všechny informace, které potřebujete znát!

Nastal čas na výměnu vašich střešních oken?

Zdravý domov pod střechou se neobejde bez kvalitních oken, která zajistí přívod denního světla a čerstvého vzduchu. Nová střešní okna navíc nabídnou daleko lepší tepelněizolační vlastnosti a moderní design. Pokud vaše stará střešní okna už nefungují správně – když jimi táhne nebo zatéká, mají nevratně poškozený dřevěný rám, dobře neizolují nebo nevyhovují vzhledem – nastal čas na výměnu.

Co získám výměnou střešních oken?

  • Lepší tepelný komfort v podkroví díky energeticky úspornému trojsklu, které je dnes standardem pro většinu střešních oken.
  • Úsporu energie potřebné na vytápění se systémem izolace ThermoTechnology a zatepleným lemováním.
  • Odstranění tepelných mostů v konstrukci střechy kolem okna, což eliminuje riziko vzniku plísní.
  • Konec starostí s údržbou a úsporu nákladů na broušení a lakování dřevěného rámu.
  • Moderní design střešních oken, která se hodí  do každé místnosti.
  • Přípravu na chytrou domácnost. Nová dálkově ovládaná střešní okna můžete napojit na systém chytré domácnost.
DOPORUČENÉ ŘEŠENÍ
GLU – to pravé okno k výměně

Bezúdržbové

Rám potažený vrstvou polyuretanu nemusíte brousit ani lakovat. Okno stačí jednou za čas otřít vlhkým hadříkem, což oceníte hlavně v koupelnách a kuchyních, ale nejen tam.

Energeticky úsporné

V porovnání se starými střešními okny nabízí až třikrát nižší součinitel celkového prostupu tepla oknem. Trojsklo udělá váš domov dlouhodobě úsporným bez kompromisů v kvalitě.

Snadno ho dovybavíte

Cenově výhodnou volbu můžete postupně doplnit o další benefity. Vnitřní stínění zajistí regulaci světla a vnější stínění zabrání přehřívání interiéru. Okno s horním madlem lze snadno adaptovat na dálkové ovládání s elektrickým nebo solárním pohonem.